Ogłoszenia

Promyczek | MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KROPKI

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KROPKI

22 września 2022

„WSZYSTKO ZACZYNA SIĘ OD KROPKI…”

 

W dniu 15 września 2022 roku przedszkolaki z Przedszkola Niepublicznego „Promyczek” uczestniczyły w Międzynarodowym Dniu Kropki. Głównym celem tego dnia jest pobudzanie kreatywności, pomysłowości, talentu i odwagi w pokonywaniu trudności.

Obchody Dnia Kropki w naszym przedszkolu rozpoczęły się od zapoznania dzieci z historią małej dziewczynki Vashti, która jest bohaterką książki „The DotPetera Reynoldsa. Krótka, ale jakże inspirująca historia Vashti uświadomiła przedszkolakom, że każdy z nas ma jakieś ukryte zdolności. Następnie odbył się pokaz mody. Wszystkie dzieci zaprezentowały ciekawe stroje z akcentem kropek. Dzieci liczyły i malowały kropki, kodowały drogę kolorowej kropki. Wspólnie z dziećmi bawiliśmy się przy piosence „Kropka” oraz braliśmy udział w zabawie z „Twistem” śladem kropek. Na zakończenie wszyscy uczestnicy obchodów Dnia Kropki otrzymali dyplomy oraz nagrody.

Tego dnia Przedszkolaki z „Promyczka” wspaniale się bawiły i odkrywały swoje talenty inspirowane kropką. Był to dzień pełen radosnej, twórczej i kreatywnej zabawy.

Międzynarodowy Dzień Kropki ma bardzo ważne przesłanie nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych. Każdy ma dar talentu, zdolności, pomysłowości, a nawet geniuszu. Dzień Kropki ma zachęcać do ich odkrywania oraz dodawać odwagi i wiary we własne siły. Bądźmy kreatywni! Pamiętajmy, że wszystko zaczyna się od kropki!

 

Podziel się:

Pozostałe ogłoszenia

Najbliższe imprezy

O nas

Poznaj nasze przedszkole

Nasze przedszkole istnieje 43 lata. W roku 2005 zostało przekształcone w placówkę niepubliczną i otrzymało nazwę „PROMYCZEK”

W „Promyczku” dzieci rozwijają umiejętności i zdolności realizując cele i zadania zgodnie z Nową Podstawą Programową. Nauczyciele pracują na bazie Programu Wychowania Przedszkolnego:
Rozwój – Wychowanie – Edukacja autorstwa Anny Stalmach – Tkacz i Kariny Mucha …

Rekrutacja

Rocznik 2024/2025

Jeżeli chciałbyś drogi rodzicu aby Twoje dziecko miało możliwość
uczęszczać do naszej placówki musisz złożyć do nas poniższe podanie:

Karta zgłoszeniowa.doc (pobierz)
Klauzula informacyjna.doc (pobierz)

w nieprzekraczalnym terminie, od 2 kwietnia 2024 do 26 kwietnia 2024 r.

Ilość miejsc jest ograniczona!