Ogłoszenia

Promyczek | WAŻNE !!!

WAŻNE !!!

11 maja 2020

Szanowni Rodzice…

Od 25 maja nasza placówka planuje wznowić swoją działalność. W trosce o zdrowie Państwa dzieci pracować będziemy wg specjalnych wytycznych Głównego Inspektoratu Sanitarnego i Ministerstwa Zdrowia. Abyśmy mogli dokładnie  przygotować się do pracy w tych szczególnych warunkach, ważne jest poznanie liczby osób, które zadeklarują powrót do przedszkola. Proszę przemyśleć swoją decyzję i do środy (13.05.2020) zgłosić ją  wychowawcy grupy.

Drodzy Rodzice, liczba miejsc w placówce w tym  szczególnym czasie jest ograniczona. W grupie może przebywać tylko 12 dzieci. W tym wypadku istnieje możliwość łączenia grup. Dzieci przychodzące do przedszkola obowiązuje absolutny zakaz przynoszenia zabawek, bądź innych przedmiotów.  Ponadto pierwszeństwo przyjęcia do placówki w czasie pandemii mają dzieci, których rodzice pracują w służbie zdrowia i grupach mundurowych, a także jako sprzedawcy  w sklepach  wielkopowierzchniowych. O kolejnych krokach dotyczących powrotu dzieci do przedszkola będziemy informować Państwa na bieżąco.

Rada pedagogiczna

Podziel się:

Pozostałe ogłoszenia

Najbliższe imprezy

O nas

Poznaj nasze przedszkole

Nasze przedszkole istnieje 43 lata. W roku 2005 zostało przekształcone w placówkę niepubliczną i otrzymało nazwę „PROMYCZEK”

W „Promyczku” dzieci rozwijają umiejętności i zdolności realizując cele i zadania zgodnie z Nową Podstawą Programową. Nauczyciele pracują na bazie Programu Wychowania Przedszkolnego:
Rozwój – Wychowanie – Edukacja autorstwa Anny Stalmach – Tkacz i Kariny Mucha …

Rekrutacja

Rocznik 2019/2020

Jeżeli chciałbyś drogi rodzicu aby Twoje dziecko miało możliwość
uczęszczać do naszej placówki musisz złożyć do nas poniższe podanie:

Karta zgłoszeniowa.doc (pobierz)

w nieprzekraczalnym terminie, od 1.03.2019 do 25 marca 2019 roku.

Ilość miejsc jest ograniczona!