Ogłoszenia

Promyczek | WESOŁYCH WAKACJI :)

WESOŁYCH WAKACJI :)

1 lipca 2020

Kochane Dzieci…

Nadeszły upragnione wakacje. Czas zasłużonego odpoczynku.  Życzymy Wam, aby były słoneczne, ciekawe, pełne niezapomnianych przygód i przede wszystkim bezpieczne. Niech każdy dzień będzie wypełniony zabawą i  radością. Wierzymy, że wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci z zapasem sił i w doskonałych humorach.

Drodzy Rodzice… 

Ostatnie  miesiące były  trudne dla nas wszystkich… ale dzięki dobrej  współpracy udało nam się wiele osiągnąć. Wam szczególnie chcielibyśmy podziękować za trud i zaangażowanie w zdalną edukację Waszych dzieci. Dziękujemy, za wsparcie, cierpliwość i wyrozumiałość. Życzymy Państwu realizacji wakacyjnych planów, zasłużonego odpoczynku  i wielu cudownych chwil spędzonych  z dziećmi.  Do zobaczenia we wrześniu. 🙂

Dyrekcja i Pracownicy
Przedszkola Niepublicznego „Promyczek” w Ostródzie

Podziel się:

Pozostałe ogłoszenia

Najbliższe imprezy

O nas

Poznaj nasze przedszkole

Nasze przedszkole istnieje 43 lata. W roku 2005 zostało przekształcone w placówkę niepubliczną i otrzymało nazwę „PROMYCZEK”

W „Promyczku” dzieci rozwijają umiejętności i zdolności realizując cele i zadania zgodnie z Nową Podstawą Programową. Nauczyciele pracują na bazie Programu Wychowania Przedszkolnego:
Rozwój – Wychowanie – Edukacja autorstwa Anny Stalmach – Tkacz i Kariny Mucha …

Rekrutacja

Rocznik 2019/2020

Jeżeli chciałbyś drogi rodzicu aby Twoje dziecko miało możliwość
uczęszczać do naszej placówki musisz złożyć do nas poniższe podanie:

Karta zgłoszeniowa.doc (pobierz)

w nieprzekraczalnym terminie, od 1.03.2019 do 25 marca 2019 roku.

Ilość miejsc jest ograniczona!